Lakiery proszkowe    Lakiery proszkowe    Lakiery proszkowe    Lakiery proszkowe    Lakiery proszkowe

Lakiery proszkowe

WYCOFANE ZE SPRZEDAŻY W NASZYM SKLEPIE, AŻ DO ODWOŁANIA.
PRZEPRASZAMY.

Głównym celem firmy Ripol jest pełne zrozumienie potrzeb klienta i zaopatrywanie go w nowoczesny produkt wysokiej klasy przy możliwie najkorzystniejszym stosunku ceny do jakości, zapewniając najlepszą obsługę. Powołaniem Ripol'u jest budowa profesjonalnej, międzynarodowej sieci, złożonej z klientów, dostawców, lokalnych przedstawicieli i wszystkich ogniw administracyjnych. Już przy powstaniu firmy, założonym celem było stworzenie punktu odniesienia doskonałości na Europejskim rynku proszkowych powłok termoutwardzalnych. Ripol konsekwentnie dążąc do osiągnięcia postawionego sobie celu, poprzez wiele lat inwestował w rozwój technologiczny i kapitał ludzki, czego dowodem jest profesjonalność na każdym poziomie obsługi.

SZEROKI WACHLARZ PRODUKTÓW
Asortyment produktów firmy RIPOL charakteryzuje wysoka jakość połączona z dbałością o środowisko naturalne oraz zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

Produkty RIPOL - SUPERPOWDERS

POWŁOKI EPOKSYDOWE
Wysokiej jakości powłoki charakteryzujące się dużą odpornością na substancje chemiczne.

POWŁOKI POLIESTROWE

POWŁOKI HYBRYDOWE EPOKSYDOWO - POLIESTROWE

POWŁOKI POLIESTROWE PRZEMYSŁOWE
Wyjątkowo wytrzymałe powłoki do zastosowania w przemyśle.

Jakość

Ukształtowanie polityki zarządzania jakością jest w myśli Ripol rzeczą niezbędną. Ripol wierzy że nieustanna konieczność spełniania norm, nadaje pęd ciągłemu ulepszaniu produktów i usług świadczonych na międzynarodowych rynkach.
Od początku swojego istnienia firma Ripol wdrożyła system kontroli jakości UNI ISO 9001/2000.

Norma ta zapewnia:

  • Gwarancję przejżystej polityki jakości
  • Spełnienie oczekiwań klienta
  • Stworzenie zewnętrznych kanałów informacji
  • Nieustannie ewoluujący system kontroli jakości

Aby zapewnić maksymalną kontrolę nad procesem od produkcji do sprzedaży Ripol wdrożył niezwykle precyzyjny komputerowy system, zajmujący się automatyczną kodyfikacją zarówno surowców jak i produktów końcowych od momentu przybycia ich do fabryki do wysyłki klientom. Szczególnie ważnym elementem z dziedziny jakości jest certyfikacja nie tylko procesu jej kontroli, lecz także samych produktów. Badając właściwości swoich wyrobów, Ripol otrzymał wielce prestiżowe certyfikaty QUALICOAT i GSB.

Badania i rozwój

Nasz sukces nie byłby możliwy gdyby nie nasi wysoko wykwalifikowani inżynierowie z sekcji badawczej, którzy razem z dostawcami surowców oraz w porozumieniu z międzynarodowymi centrami naukowo badawczymi, codziennie pracują nad udoskonaleniem produktu i technologii produkcyjnej. Nasze laboratorium jest wyposażone w nowoczesne urządzenia, a każdy projekt jest nadzorowany przez wysublimowane oprogramowanie, które śledzi proces badawczy, monitorując każdy jeqo etap do osiaqnięcia założoneqo celu.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Produkcja odbywa się w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie. Cały cykl produkcyjny jest w pełni zautomatyzowany. Pozwala to na :

  • wysoką wydajność
  • dużą elastyczność produkcji
  • utrzymanie wysokiej jakości na każdym etapie produkcji

Surowce, które trafiają do fabryki, są oznaczane kodami kreskowymi i poddawane kontroli jakości. Tylko materiały spełniające wymagania Ripol'u są akceptowane i przekazywane do produkcji. Mieszanie składników odbywa się w nowoczesnych maszynach, po wymieszaniu produkt jest następnie wytłaczany zgodnie z zaprogramowanym schematem. Następnym etapem jest zmielenie wytłoczonego prefabrykatu. Odbywa się to przez cięcie materiału na grubość podaną w recepturze danego produktu. Tak przygotowane wyroby pakowane są w worki i kartony, następnie oznaczane są kodami kreskowymi po czym składowane w magazynie, gdzie oczekują na kontrolę jakości. Dopiero po zbadaniu jakości produktu finalnego, wyroby udostępniane są do podjęcia z magazynu.


Multicryl Łódź. Gwarancja najwyższej jakości na powłoki lakiernicze.
Serdecznie zapraszamy.

Polecamy: lakierowanie proszkowe | okna plastikowe | mopy | blacharstwo i lakiernictwo | szklarz | Podpis elektroniczny - Pełna procedura uzyskania kwalifikowanego podpisu elektronicznego w siedzibie klienta lub wskazanym miejscu.