Lakiery samochodowe i motocyklowe. Lakiery przemysłowe. Lakiery proszkowe. Lakiery do tuningu i spraye.

Lakiery do tuningu i spraye

lakiery tuning Ponieważ często produkty gotowe odbiegają kolorystyką od „rzeczywistości” postanowiliśmy sprostać tym problemom i napełniamy spraye każdym kolorem na życzenie klienta. Usługa jest wykonywana po sprawdzeniu podanego koloru ze stanem faktycznym na samochodzie, po 10 minutach klient odchodzi zadowolony.

Posiadamy także gotowe spraye do stosowania ogólnego, na metal, plastik, beton itp., oraz coraz bardziej popularne spraye do graffiti firmy „MONTANA”. Graffiti na ogół jest nielegalne; wiąże się z zajęciem cudzej przestrzeni, nieuprawnionym wkroczeniem w domenę cudzej własności. Dlatego też wciąż trwają spory na ile jest ono zjawiskiem artystycznym, na ile zaś kryminalnym. Jego zwolennicy podkreślają, że jest to sztuka, będąca autentycznym wyrazem życia miasta, barometr jego nastrojów wolny od wszelkich pośredników czy cenzorów.

Coraz częściej właściciele samochodów chcą je czymś wyróżnić. Bardzo pomocnym może być w tym brokat. Iskrzącymi płyteczkami można lakierować metal, drewno, plastik. Brokat metaliczny to maleńkie cząsteczki połyskującej folii aluminiowej. Wygląd ich zależy od stopnia rozdrobnienia materiału oraz ich pocięcia i obróbki. Wysokiej jakości brokat bez względu na warunki pogodowe, pozostaje niezmienny utrzymując tym samym intensywność koloru, jego jaskrawość i połysk. Innym rodzajem jest brokat poliestrowy, są to płatki wycięte z folii poliestrowej, które mają regularne kształty i pokryte są epoksydową warstwą, zawierającą pigmenty odporne na światło oraz rozpuszczalniki co zapewnia trwałość ich połysku. Rozróżniamy w obu rodzajach brokatu różne wielkości płatków: duże, średnie, małe.

Ostatnio najwiękrzym powodzeniem cieszą się brokaty METALICZNE - HOLOGRAFICZNE, złote i srebrne. Posiadamy duży wybór kolorystyczny.
Firma MULTICRYL posiada również możliwość zamówienia na życzenie klienta specjalnych produktów, przeznaczonych do efektywnego lakierowania pojazdów. Są to farby pastelowe nadające się do artystycznych prac lakierniczych, zapewniające dobre krycie, które można pokryć lakierem bezbarwnym lub użyć jako bazę pod perły.
Perły dające doskonały wielobarwny efekt - kolory zmieniają się w zależności od kąta padania promieni słonecznych.
Lakiery specjalnego efektu, które można uzyskać dzięki zastosowaniu odpowiednich dodatków do lakierów bezbarwnych. W ten sposób uzyskuje się np. kolory odblaskowe, wyprodukowane na bazie pigmentów flurescencyjnych.

Następną grupą lakierów są lakiery do motorów. Charakteryzują się one dużą intensywnością koloru oraz wrażeniem głębi, ponieważ lakierowane są „trzywarswowo”. Taki efekt uzyskuje się poprzez nałożenie na metaliczną baze lakieru bezbarwnego, zabarwianego specjalnymi INKAMI w danym kolorze. Niektórzy klienci dokładają jeszcze brokat, co daje niepowtarzalne bardzo efektowne lakiery.


Multicryl Łódź. Gwarancja najwyższej jakości na powłoki lakiernicze.
Serdecznie zapraszamy.

Polecamy: lakierowanie proszkowe | okna plastikowe | mopy | blacharstwo i lakiernictwo | szklarz | Podpis elektroniczny - Pełna procedura uzyskania kwalifikowanego podpisu elektronicznego w siedzibie klienta lub wskazanym miejscu.